OFERTA na użytkowanie aplikacji do sędziowania zawodów wędkarskich xtramarlin

Strona internetowa www.xtramarlin.pl i aplikacja xtramarlin została stworzona na potrzeby sędziowania zawodów wędkarskich przy pomocy zdjęć złowionych ryb.

Aplikacja znacznie obniża koszty organizacji zawodów i obsługi sędziowskiej, pozwala na obserwowanie przebiegu zawodów on-line jak również daje możliwości tworzenia tabel rywalizacji całosezonowej imprez gotowych do zamieszczania na stronie.

Zorganizowaliśmy dziesiątki imprez z różną punktacją i w różnych miejscach, w Polsce i za granicą, jeżeli masz wątpliwości skontaktujemy Cię z organizatorem, który z nami już współpracuje.

Zasady działania aplikacji oraz jej obsługi znajdują się na naszej stronie internetowej, wraz z filmikiem i instrukcjami. Możecie też podejrzeć wyniki innych zawodów rozgrywanych na naszym systemie.

Wg uchwały nr 212/XII/2019 ZG PZW z dnia 14 grudnia 2019 r. części II.3 w regulaminie zawodów w wędkarstwie spinningowym pojawiły się następujące zapisy:

• 5.27. Dopuszcza się stosowanie aplikacji na przenośne urządzenia multimedialne do potwierdzania złowionych ryb lub potwierdzanie złowionych ryb za pomocą fotografii.

• 5.27.1. Sposób i zasady stosowania aplikacji muszą być dokładnie opisane w regulaminie lub w komunikacie zawodów.

• Tak więc oficjalnie i zgodnie z przepisami w zawodach organizowanych przez PZW może być używana nasza aplikacja.

Oferta na korzystanie z aplikacji i strony xtraMarlin.pl

W każdym przypadku możecie liczyć na nasze wsparcie, na wprowadzenie systemu, przeszkolenie osoby do samodzielnego prowadzenia i sędziowania zawodów. Sędzia pomiarowy nie musi mieć umiejętności informatycznych, działanie jest bardzo intuicyjne i proste w użytkowaniu.

Ile to koszuje?

Tak naprawdę koszt zawodów wyliczamy indywidualnie i dostosowujemy do wielkości imprezy i obliczamy tak żeby było to opłacalne dla Was.

Stworzymy dla Was cykl typu GPx w którym punkty będą naliczane automatycznie z każdą złowioną rybą!

Opłata za „założenie” (wygenerowanie loginów i haseł, dopasowanie systemu punktacji, określenie czasu odbywania się zawodów, umieszczenie zawodów na stronie i w aplikacji) - 200pln

Tak żeby określić rząd wielkości kosztów przyjmujemy 10pln za team lub zawodnika za każdy dzień trwania zawodów.

To tylko wartość przybliżona, proszę o kontakt w celu dogadania szczegółów.

Tu możecie podejrzeć zawody, ich wyniki i historię, które zostały rozegrane za pomocą naszej aplikacji xtramarlin.pl - http://www.xtramarlin.pl/competitions.php

Każdy organizator, który skorzysta z naszej oferty otrzymuje od nas możliwość i pozwolenie na posługiwaniem się naszymi tabelami wyników u siebie na stronach czy FP.

Maciej Żejmo tel: 506 436 616 email: ligamls@op.pl